30KPA270CA-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA270CA-B
JLCPCB Part #
C3707995
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 270V 2uA 301.6V 30kW 436.2V 69.5A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS