30KPA270A-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA270A-B
JLCPCB Part #
C1667836
Description
270V 2uA 30kW@10/1000us 331.76V 436.2V 5A@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS