30KPA260CA-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA260CA-B
JLCPCB Part #
C1668059
Package
P600
Description
260V 2uA 30kW@10/1000us 319.44V 416V 5A@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS