30KPA260A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA260A
JLCPCB Part #
C3704746
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 260V 290.4V 2uA 30kW 416V 72.8A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS