30KPA258CA-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA258CA-B
JLCPCB Part #
C1668063
Description
-55℃~+175℃ 258V 2uA 30kW@10/1000us 317.02V 416.4V 72.8A@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS