30KPA240CA-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA240CA-B
JLCPCB Part #
C3705847
Description
-55℃~+175℃ 240V 268.1V 2uA 30kW 387V 78.3A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS