30KPA240A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA240A-HRA
JLCPCB Part #
C1984701
Description
240V 268.1V 30kW@10/1000us 387V 78.3A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS