30KPA216A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA216A-HRA
JLCPCB Part #
C3710853
Description
-55℃~+175℃ 216V 241.3V 2uA 30kW 348.6V 86.9A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS