30KPA216A-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA216A-B
JLCPCB Part #
C1667831
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 216V 265.43V 2uA 30kW@10/1000us 348.6V 86.9A@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS