30KPA198A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA198A
JLCPCB Part #
C1976325
Description
198V 221.2V 2uA 30kW@10/1000us 319.8V 94.7A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS