30KPA170A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA170A-HR
JLCPCB Part #
C1984628
Description
-55℃~+175℃ 110.2A 170V 189.9V 275V 2uA 30kW@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS