30KPA168A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA168A
JLCPCB Part #
C1984719
Package
P600
Description
111.2A 168V 187.7V 272.4V 30kW@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS