30KPA160CA-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA160CA-B
JLCPCB Part #
C3713065
Description
-55℃~+175℃ 120A 160V 178.7V 252.6V 2uA 30kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS