30KPA156A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA156A-HR
JLCPCB Part #
C3698570
Description
-55℃~+175℃ 123.7A 156V 174.3V 245V 2uA 30kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS