30KPA156A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA156A
JLCPCB Part #
C1984647
Description
-55℃~+175℃ 123.7A 156V 174.3V 245V 30kW@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS