30KPA150CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA150CA-HR
JLCPCB Part #
C1984573
Description
-55℃~+175℃ 129.8A 150V 167.6V 233.4V 2uA 30kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS