30KPA150CA-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA150CA-B
JLCPCB Part #
C1667882
Description
-55℃~+175℃ 129.8A@10/1000us 150V 184.36V 233.4V 2uA 30kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS