30KPA150A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA150A
JLCPCB Part #
C1976335
Description
-55℃~+175℃ 129.8A@10/1000us 150V 184.36V 233.4V 2uA 30kW@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS