30KPA108CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA108CA-HR
JLCPCB Part #
C1984648
Description
-55℃~+175℃ 108V 120.6V 172.9A 175.2V 2uA 30kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS