30KPA108CA-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA108CA-B
JLCPCB Part #
C1667879
Description
108V 132.66V 172.9A@10/1000us 175.2V 2uA 30kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS