30KPA108A-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA108A-B
JLCPCB Part #
C3702955
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 108V 120.6V 172.9A 175.2V 2uA 30kW IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS