30KPA102A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA102A-HRA
JLCPCB Part #
C1984680
Description
102V 113.9V 165.6V 183A 30kW@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS