2920L600/16MR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
2920L600/16MR
JLCPCB Part #
C3762635
Package
SMD,5.1x7.4mm
Description
-40℃~+85℃ 12A 16V 2.2W 20mΩ 2s 40A 4mΩ 6A SMD,5.1x7.4mm Resettable Fuses ROHS