2920L600/12MR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
2920L600/12MR
JLCPCB Part #
C3760359
Package
SMD,5.1x7.4mm
Description
-40℃~+85℃ 12A 12V 20mΩ 2W 2s 4mΩ 50A 6A SMD,5.1x7.4mm Resettable Fuses ROHS