2920L500/16MR-A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
2920L500/16MR-A
JLCPCB Part #
C3761754
Package
SMD,5.1x7.4mm
Description
-40℃~+85℃ 10A 16V 25mΩ 2W 40A 5A 5mΩ 5s SMD,5.1x7.4mm Resettable Fuses ROHS