2920L260/24DR-A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
2920L260/24DR-A
JLCPCB Part #
C315905
Description
-40℃~+85℃ 1.25mm 1.5W 10s 2.6A 24V 25mΩ 40A 5.44mm 5A 7.98mm 75mΩ 2920 Resettable Fuses ROHS