2920L110/60MR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
2920L110/60MR
JLCPCB Part #
C315903
Description
-40℃~+85℃ 1.1A 120mΩ 2.2A 20A 2W 2mm 410mΩ 5.44mm 500ms 60V 7.98mm 2920 Resettable Fuses ROHS