2920L075/60MR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
2920L075/60MR
JLCPCB Part #
C207083
Description
-40℃~+85℃ 1.5A 1.5W 1.8mm 10A 300ms 300mΩ 5.44mm 60V 7.98mm 750mA 950mΩ 2920 Resettable Fuses ROHS