250R180MR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
250R180MR
JLCPCB Part #
C3762546
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10A 180mA 20s 250V 4Ω 650mA 800mΩ 9.5mm 插件 Resettable Fuses ROHS