20KPA96CA-B
MFR.Part #
20KPA96CA-B
JLCPCB Part #
C1667685
Description
-55℃~+175℃ 117.92V 130.3A@10/1000us 155V 20kW@10/1000us 2uA 96V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS