20KPA88CA-B
MFR.Part #
20KPA88CA-B
JLCPCB Part #
C1667686
Description
-55℃~+175℃ 108.13V 142.3A 142V 20kW@10/1000us 2uA 88V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS