20KPA68A-B
MFR.Part #
20KPA68A-B
JLCPCB Part #
C1667688
Description
-55℃~+175℃ 110V 183.6A@10/1000us 20kW@10/1000us 2uA 68V 83.6V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS