20KPA64CA-B
MFR.Part #
20KPA64CA-B
JLCPCB Part #
C1667665
Description
104V 194.2A@10/1000us 20kW@10/1000us 2uA 64V 78.65V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS