20KPA64A-B
MFR.Part #
20KPA64A-B
JLCPCB Part #
C1667669
Description
-55℃~+175℃ 104V 194.2A@10/1000us 20kW@10/1000us 2uA 64V 78.65V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS