20KPA56A
MFR.Part #
20KPA56A
JLCPCB Part #
C1984549
Description
-55℃~+175℃ 20kW@10/1000us 218.1A 56V 62.6V 92.6V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS