20KPA52CA-B
MFR.Part #
20KPA52CA-B
JLCPCB Part #
C1667589
Description
-55℃~+175℃ 20kW@10/1000us 235.4A@10/1000us 2uA 52V 63.91V 85.8V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS