20KPA48A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
20KPA48A
JLCPCB Part #
C1984555
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 20kW@10/1000us 254.4A 48V 53.6V 79.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS