20KPA44A-B
MFR.Part #
20KPA44A-B
JLCPCB Part #
C1667798
Description
-55℃~+175℃ 20kW@10/1000us 277.9A@10/1000us 2uA 44V 54.01V 72.7V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS