20KPA40A-B
MFR.Part #
20KPA40A-B
JLCPCB Part #
C1667777
Description
15uA 20kW@10/1000us 297.9A@10/1000us 40V 49.17V 67.8V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS