20KPA36CA-B
MFR.Part #
20KPA36CA-B
JLCPCB Part #
C3706627
Description
-55℃~+175℃ 20kW 20uA 328.5A 36V 40.2V 61.5V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS