20KPA34CA-B
MFR.Part #
20KPA34CA-B
JLCPCB Part #
C3707055
Description
-55℃~+175℃ 20kW 34V 351.3A 38V 50uA 57.5V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS