20KPA34A-B
MFR.Part #
20KPA34A-B
JLCPCB Part #
C1667783
Description
-55℃~+175℃ 20kW@10/1000us 34V 351.3A@10/1000us 41.8V 50uA 57.5V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS