20KPA32A
MFR.Part #
20KPA32A
JLCPCB Part #
C1976277
Description
-55℃~+175℃ 150uA 20kW@10/1000us 32V 35.74V 372A 54.3V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS