20KPA30CA
MFR.Part #
20KPA30CA
JLCPCB Part #
C3708300
Description
-55℃~+175℃ 20kW 250uA 30V 33.51V 392.2A 51.5V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS