20KPA280A
MFR.Part #
20KPA280A
JLCPCB Part #
C3712722
Description
-55℃~+175℃ 20kW 280V 2uA 312.8V 44.8A 451V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS