20KPA26A
MFR.Part #
20KPA26A
JLCPCB Part #
C1984553
Description
-55℃~+175℃ 20kW@10/1000us 26V 29.04V 44.7V 451.9A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS