20KPA256A
MFR.Part #
20KPA256A
JLCPCB Part #
C1984182
Description
20kW@10/1000us 256V 286V 412V 49A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS