20KPA232CA-B
MFR.Part #
20KPA232CA-B
JLCPCB Part #
C1667886
Description
-55℃~+175℃ 20kW@10/1000us 232V 285.01V 2uA 374V 54A@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS