20KPA232A-B
MFR.Part #
20KPA232A-B
JLCPCB Part #
C1667799
Description
20kW@10/1000us 232V 285.01V 2uA 374V 54A@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS