20KPA232A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
20KPA232A
JLCPCB Part #
C1984166
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 20kW@10/1000us 232V 259.1V 374V 54A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS